Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

vaničkový sifon

Dobrý den. Sháním vaničkový sifon, který lze čistit vrchem. Po zabudování vaničky nebudu mít možnost se pod ní dostat. Na stránkách máte vaničkový sifon chrom/plast průměr 50/60 mm https://outlet.roltechnik.cz/vanickovy-sifon-chrom-plast Na obrázku u tohoto sifonu je na víčku sifonu přidělaná vnitřní trubka sifonu. Podle toho je sifon zjevně vrchem čistitelný. U sifonu je ovšem ke stažení montážní návod s jiným vnitřním uspořádáním, tedy nečistitelný. Jaká je skutečná konstrukce tohoto sifonu?
Pavel Hošek

Vážený zákazníku, zde je montážní návod na sifon chrom plast 50/60  https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_34.pdf  . Po odejmutí vrchní krytky a vyjmutí sběrného košíčku , lze sifon čistit vrchem , průměr cca 4-5 cm.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*