Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vanova zastena

20.01.2015 Dotaz na produkt : Vanová zástěna LV3 z kategorie : Vanové zástěny
Dobry den, mam u vany prostor sirka 170 vyska 197cm. Na obou koncich je zed. Muzete mi prosim navrhnout Vanovou zastenu? Popripade i doplnky aby se tam dala namontovat. Nemusi byt az do stropu.
Martin Chatrny

Vážený zákazníku, ve Vašem případě lze použít  PXV2  http://www.roltechnik.cz/pxv2-pxvb nebo TV2 http://www.roltechnik.cz/tv2 - z tohoto modelu můžeme vyrobit atyp o šíři až 1800mm nebo CH3 http://www.roltechnik.cz/ch2-ch3   - z tohoto modelu můžeme vyrobit atyp o šíři až 1400mm.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*