Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vanová zástěna

09.09.2014 Dotaz na produkt : Vanová zástěna SV1 z kategorie : Vanové zástěny
Dobrý den, chtěl jsem poprosit o informaci jakou rozteč mají panty na vanové zástěně SV1 a nebo jestli panty můžu umístit kamkoliv.
Malinský

Vážený zákazníku, umístění pantů je pevně dané, sklo je vrtané, nelze tedy nic měnit. Pozice středové osy spodního pantu je 178mm od spodní hrany skla , umístění středové osy horního pantu od horní hrany skla je 178mm , vdálenost mezi středovými osami obou pantů je 984mm.

 Montážní návod zde  https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_259.pdf 
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*