Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vanova zástěna

03.10.2014 Dotaz na produkt : Vanová zástěna LV3 z kategorie : Vanové zástěny
Dobrý den, sháním vanovou zastenu do podkrovni koupelny. Vzhledem ke zkosenemu podhledu potřebuji zástěnu vysokou nejlépe 130 cm (max. 135 cm) a dlouhou cca 120 cm (3×40). Nenaslo by se neco takového?
Tomas Kucera

Vážený zákazníku, je nám líto , ale LV3 je již jen v rozměru 150cm. Výška 135cm. 

Ve Vašem případě bychom mohli doporučit skládací zástěnu  CH3 http://www.roltechnik.cz/ch2-ch3  z naší katalogové nabídky. Objednat můžete u některého z našich obchodních partnerů ve Vašem okolí.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*