Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

vanová zástěna

07.10.2014
Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit s případným výběrem vanové zástěny? Jde o obdélníkovou vanu, která je ze 3 stran v prostoru koupelny, resp. nemá z přední a žádné krátké strany zeď. Stěna je pouze ze zadní strany. Existují typy zástěn, které se uchycují jen zepředu? Mamka by uvažovala o plastových výplních. Můžete některý typ doporučit a v jaké ceně?
Dagmar Hejdová

Vážený zákazníku, je nám líto, ale k nabízeným zástěnám je potřeba mít boční stěny. Např. LV3 https://outlet.roltechnik.cz/vanova-zastena-lv3 se instaluje mezi dvě zdi , instalační rozměr 147-153cm.

Pokud by jste chtěla zástěnu jež by zakryla tři strany vany, šlo by o tento typ ,  http://www.roltechnik.cz/pxv2-pxvb

Další výběr vanových zástěn zde http://www.roltechnik.cz/vanove-zasteny 
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*