Vážení zákazníci, poslední předvánoční expedice objednávek z naší společnosti bude v pátek 20. 12. 2021, proto přijímáme k doručení do Vánoc pouze objednávky učiněné do 19. 12. 2021 do 23:59 hod. Další rozvoz zboží bude od 10. 1. 2022. Tým Roth Czech. Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

vanová zástěna

07.10.2014
Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit s případným výběrem vanové zástěny? Jde o obdélníkovou vanu, která je ze 3 stran v prostoru koupelny, resp. nemá z přední a žádné krátké strany zeď. Stěna je pouze ze zadní strany. Existují typy zástěn, které se uchycují jen zepředu? Mamka by uvažovala o plastových výplních. Můžete některý typ doporučit a v jaké ceně?
Dagmar Hejdová

Vážený zákazníku, je nám líto, ale k nabízeným zástěnám je potřeba mít boční stěny. Např. LV3 https://outlet.roltechnik.cz/vanova-zastena-lv3 se instaluje mezi dvě zdi , instalační rozměr 147-153cm.

Pokud by jste chtěla zástěnu jež by zakryla tři strany vany, šlo by o tento typ ,  http://www.roltechnik.cz/pxv2-pxvb

Další výběr vanových zástěn zde http://www.roltechnik.cz/vanove-zasteny 
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*