Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

vanová zástěna

13.01.2015 Dotaz na produkt : Vanová zástěna SV1 z kategorie : Vanové zástěny
Přeji pěkný den, mám vanu 175 x 75 cm a chtěla bych k ní namontovat bezrámovou zástěnu z tvrzeného skla. Chtěla bych, aby byla aspoň 150 cm vysoká a 150 cm dlouhá.Můžete mi poradit ?
Eva Cigániková

Vážený zákazníku, podívejte se prosím do naší standartní nabídky vanových zástěn http://www.roltechnik.cz/vanove-zasteny . Ve Vámi uvedeném rozměru jsme schopni vyrobit v atypu    http://www.roltechnik.cz/tzv2 nebo  http://www.roltechnik.cz/tv2 . Počítejte prosím s cenovým navýšením v případě atypického provedení cca 30%. 
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*