Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

vanová zástěna

12.01.2015 Dotaz na produkt : Vanová zástěna LV3 z kategorie : Vanové zástěny
Prosím, bylo by možné u Vaší firmy vyrobit vanovou zástěnu na vanu o rozměrech 65x102cm s obou stran a s montáží? Foto dodám, pokud bude třeba.
Petr Kváča

Vážený zákazníku, podívejte se prosím na naši nabídku vanových zástěn http://www.roltechnik.cz/vanove-zasteny  typ s bočním dílem je však jen http://www.roltechnik.cz/pxv2-pxvb , tento se ale nehodí na Vaši vanu , která má šíři pouze 102cm . Ve Vašem případě by bylo možné vyrobit atyp z http://www.roltechnik.cz/pd3npsb na rozměr, který Vy určíte, počítejte prosím s cenovým navýšením pro atypické provedení cca 30%.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*