Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vanová zástěna k asymetrické vaně

16.07.2014 Dotaz na produkt : Asymetrická akrylátová vana iBATH ASYMMETRIC z kategorie : Vany
Dobrý den, přemýšlíme o koupi této asymetrické vany (P), ale potřebujeme k ní sehnat zástěnu. Můžete mi nějakou doporučit, která by se hodila k tomuto typu vany.
Petra S.

Vážený zákazníku, je nám líto , ale vanové zástěny s rádiusem nevyrábíme. Možná by šla použít zástěna CH2 nebo CH3 http://www.roltechnik.cz/cz/vany/roltechnik/ch2-ch3-127.html   jelikož lze zalomit dle tvaru vany, lze též sklopit ke zdi na jednu nebo druhou stranu.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*