Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vanová zástěna LV3 pro umakartové jádro

06.08.2013 Dotaz na produkt : Vanová zástěna LV3 z kategorie : Vanové zástěny
Chtěla bych si pořídit vanovou zástěnu LV3, ale po změření jsem zjistila, že máme šíři 160 cm a výšku 176 cm. Navíc mám klasickou umakartovou koupelnu, jak bývá v paneláku. Můžete mně poradit, zda by tam vanová zástěna šla nějak nainstalovat? Máte dva rozměry- 150 a 170 cm. Jak to připevnit na umakart? V případě, že ano, který rozměr zvolit?
Blanka Kotrbová

Na vanu 160 cm nelze použít vanovou zástěnu LV3 - nemáme ji v rozměru jaký potřebujete. Na vanu 160 cm můžete použít zástěnu PV3 naleznete ji v sekci vanová zástěna.

Do umakartového jára není vhodné zástěnu vrtat, z toho důvodu její nákup nemohu doporučit. 

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*