Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vanová zástěna LV3 180 cm

24.07.2014 Dotaz na produkt : Vanová zástěna LV3 z kategorie : Vanové zástěny
Vanová zástěna LV3 za cenu 1307,- je za celou 3-dílnou sadu? máme vanu od zdi ke zdi, tak potřebujeme zástěnu je čelní na 1.80m.
Pokorná

Vážený zákazníku, LV3 máme již jen v rozměru 150 cm . To znamená, že chybějících 30cm by jste museli řešit přizdívkou. Další zástěna z výprodeje je CV4    https://outlet.roltechnik.cz/vanova-zastena-cv4 toto máme též v rozměru 170cm - (poslední 3ks), chybělo by Vám 10cm k dozdění.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*