Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vymezovací lišty pro sprchové kouty

19.09.2013 Dotaz na produkt : XXL posuvné sprchové dveře MD2 pro instalaci do niky z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý den, jsou u těchto dveří \"vymezovací lišty\", kterými se dá doupravit šířka stavebního otvoru? Ještě nechápu jak může být instalační rozměr u dveří MD2/1400 od 1380mm, to se tam přece nemohou vejít? Je možné si dveře nainstalovat svépomocí, není na to potřeba nějaké speciální nářadí? Nemáte prosím ten návod na instalaci i s textem?
Malá

Ke sprchovým dveřím MD2 nejsou k dispozici žádné další lišty, pokud nevyhovují instalační rozměry je možné vyrobit atypické provedení za cenu o 30% vyšší než je cena největšího rozměru.

Označení MD2/1400 znamená, že dveře jsou vhodné k použití se sprchovou vaničkou velikosti 1400 mm, instalační rozměr 1380-1430 mm znamená přesné romezí stavebního otvoru (po obložení) do kterého lze výrobek umístit.

Všechny naše výrobky je možné instalovat svépomocí, stačí běžné vybavení jako vrtačka, šroubovák, vodováha.

Návod máme pouze ten, který je v sekci technická dokumentace u výrobku.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*