Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

výška odpadu vaničky

06.12.2016
Dobrý den , máte nějakou sprchovou vaničku která má střed odpadu 10 cm nad podlahou ? nebo nějakou montážní podložku pro zvednutí samonosné vaničky asi o 10 cm ? nejlépe protyp Aviles ?
petr vintrlik

Vážený zákazníku, aby sifon měl spád a odpad je vyveden příliš vysoko. je potřeba vaničku umístit na sokl, podezdívku apod.) Bohužel žádnou podložku k tomuto účelu nemáme v nabídce. Celkem nezáleží na výšce vaničky, pokud je samonosná, umístění sifonu je vždy cca 1-2 cm od podlahy. Lze též použít mělkou vaničku iLOW ROUND https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhova-akrylatova-vanicka-ilow-round  kterou podezdíte tak vysoko, jak je potřeba s ohledem na výšku odpadu.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*