Vážení zákazníci, poslední předvánoční expedice objednávek z naší společnosti bude v pátek 20. 12. 2021, proto přijímáme k doručení do Vánoc pouze objednávky učiněné do 19. 12. 2021 do 23:59 hod. Další rozvoz zboží bude od 10. 1. 2022. Tým Roth Czech. Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

výška sprchového koutu

Dobrý den, mám rekonstruovanou koupelnu, ale až 1,5 roku po rekonstrukci řeším sprchový kout.Mám pouze vaničku,která je čtvrtkruh 90.Zjistila jsem že obklad sahá pouze do výšky 183 cm,proto se chci zeptat,zda máte v nabídce sprchový kout výšky 180cm.
Dagmar Mrázková

Vážený zákazníku, v nižší výšce čtvrtkruh v rozměru 900x900máme pouze sp. kout NAPOLI II  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-napoli-ii nebo SEVILLA https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-sevilla  - výška je 173cm.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*