Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

vzdálenost otvoru v podlaze od sifonu

04.03.2016 Dotaz na produkt : Samonosná sprchová vanička iROUND z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den, abych mohl prostor pro vaničku stavebně připravit, je vzdálenost otvoru do podlahy od sifonu nějak pevně dána, nebo může otvor být kdekoliv pod vaničkou (samozřejmě aby nepřekážel výztuhám), například u stěny? Nebo může být blízko sifonu jen aby se vešlo odtokové koleno?
Pavel Nedvěd

Vážený zákazníku, podívejte se pro ilustraci zde do montážního návodu  https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_143.pdf . Dno sifonu je po instalaci cca 10-15mm od země. Sifon je opatřen flexi-hadicí (husím krkem) , umístění odpadu dle montážního návodu není podmínkou , je to řekněme ideální umístění.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*