Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vyrábíte zástěnu na rohovou vanu? Mám zájem o montáž vany i zástěny

04.03.2014 Dotaz na produkt : Vanová zástěna LV3 z kategorie : Vanové zástěny
Mám problém s koupí zástěny na rohovou vanu. Můžete mi poradit, kdo mi ji může namontovat a zároveň vyměnit rohovou vanu. Případně kolik bude stát práce odborníka.
lokajova

Bohužel vanové zástěny pro rohové vany již nevyrábíme. Máme sice na skladě pár výjezdových typů, je ale třeba vědět přesný typ vany, aby na ní zástěna pasovala. Pokud potřebujete pomoci s instalací vany, zde jsou autorizované firmy https://outlet.roltechnik.cz/montazni-firmy. Vyberete si nejblíže k Vašemu bydlišti, na podmínkách a termínu je potřeba se předem domluvit s danou firmou.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*