Dny dopravy ZDARMA pro každého pouze do středy 15.11.
Nepropásněte ušetření několika set korun!

Nákupní košík


Úvodní strana Sprchové kouty Podle rozměru 800 mm 80x120 Obdélníkový sprchový kout SMD2+SMB…

Obdélníkový sprchový kout SMD2+SMB - posuvné dveře a pevná stěna

-27%

Obdélníkový sprchový kout SMD2+SMB - posuvné dveře a pevná stěna

Obdélníkový sprchový kout SMD2+SMB - posuvné dveře a pevná stěna
Obdélníkový sprchový kout SMD2+SMB - bílé profily
Koupelna se sprchovými dveřmi SMD2 a pevnou stěnou SMB v provedení bílá / chinchilla
Koupelna se sprchovými dveřmi SMD2 a pevnou stěnou SMB v provedení stříbro / transparent
Ložiskové dvoupojezdy s dlouhou životností
Madla dveří v povrchové úpravě chrom
Spodní odklápění pro snadnou údržbu
Tiché magnetické zavírání dveří
Barva profilu: stříbrná (elox)
Barva profilu: bílá
Bezpečnostní sklo CHINCHILLA
Bezpečnostní sklo TRANSPARENT

POZOR: Nominální rozměry sprchových zástěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami instalačních rozměrů uvedených v montážním návodu, který je u produktů k dispozici ke stažení, případně se na nás můžete obrátit prostřednictvím tohoto formuláře.

Obdélníkový sprchový kout SMD2+SMB - posuvné dveře a pevná stěna

Posuvné sprchové dveře v kombinaci s pevnou stěnou byly navrženy pro váš absolutní komfort při sprchování a samozřejmě také snadnou údržbu.

 • Rám odolný proti vyblednutí
 • Bílý nebo stříbrný profil
 • Čiré nebo vzorované 4mm bezpečnostní sklo

Produkt již bohužel není dostupný

Přiobjednat odbornou montáž 

Kompletní montáž včetně seřízení a zasilikonování styčných ploch.
Cestovní náklady technika jsou hrazeny samostatně - stanovenou paušální částkou 350 Kč s DPH. Realizace montáže cca do 2 - 3 týdnů.
Termín montáže bude upřesněn telefonicky po přijetí objednávky.

Obdélníkový sprchový kout SMD2+SMB - posuvné dveře a pevná stěna

Posuvné sprchové dveře v kombinaci s pevnou stěnou byly navrženy pro váš absolutní komfort při sprchování a samozřejmě také snadnou údržbu.

 • Rám odolný proti vyblednutí
 • Bílý nebo stříbrný profil
 • Čiré nebo vzorované 4mm bezpečnostní sklo
5.0 based on 1 reviews
CZK9210.52
Parametry
Materiál profilu Hliník
Výška koutu 185 cm
Materiál výplně Bezpečnostní sklo
Typ výplně Transparent/Chinchilla
Síla skla 4 mm
Půdorys koutu/vaničky Obdélník

Typ otevírání

 • Posuvné dveře jednodílné v kombinaci s pevnou stěnou

Hmotnost: 40.00 kg

Posuvné sprchové dveře SMD2 v kombinaci s pevnou stěnou SMBVýška 1850 mm. Šířky dveří SMB2 1100, 1200, 1300 a 1400 mm; šířky boční stěny  700, 750, 800 nebo 900 mm. Možnost vytvoření obdélníkového koutu s dveřmi na levou či pravou stranu. Konstrukce z hliníkových profilů v bílé nebo matně stříbrné barvě ELOX. Výplň dveří tvoří bezpečnostní sklo o síle 4 mm v transparentním nebo vzorovaném provedení CHINCHILLA.

Pevná stěna SMB patří do základní série sprchových koutů a dveří SIMPLE LINE. Vybavení z této produktové řady vyniká dokonalou těsností, odolností konstrukce a svěžím vzhledem. Využití najdou jak v domácnosti, tak v exponovaných objektech typu sportovišť, zdravotnických nebo ubytovacích zařízení. Seznamte se s jejich dalšími vlastnostmi a výhodami. Pouze na webu outlet.rolechnik.cz se SLEVOU 30 %!

Špičková kvalita

Díky vysoké kvalitě použitých materiálů a preciznosti výroby se konstrukce sprchové stěny SMB vyznačuje mimořádnou pevností a životností. Robustní rám sestává ze stabilních hliníkových profilů odolných vůči korozi a blednutí barev. A pivotový otočný mechanismus vám umožní otevírat dveře na pravou i levou stranu plynule a snadno. Užijte si i vy originální výrobek s PRODLOUŽENOU ZÁRUKOU!

Jedinečný design

Nejen kvalitní materiály, ale také podmanivý design se podílí na dokonalém výsledném dojmu sprchových dveří SMDO1+SMB. Tvrzená skleněná výplň skvěle doplňuje aluminiový rám v bílé nebo stříbrné barvě. Pomyslnou třešničku na dortu  představuje ergonomické madlo v chromové úpravě. Dopřejte své koupelně více elegance. Se sprchovými dveřmi Roltechnik je to snadné!

Speciální znamení: Dokonale vodotěsné!

Bezchybně těsnicí transparentní PVC profily a precizní zpracování nedávají vodě žádnou šanci. Klidně si užívejte sprchování a nemyslete na to, že nacákáte. Nenacákáte! Sprchové dveře SMDO1+SMB byly navrženy tak, aby nepropustily ani kapku. Takže už žádné vytírání po každé sprše, ale jen dokonalý požitek z vody!

Vstupní otvor (c):

1100 - 405 mm
1200 - 465 mm
1300 - 525 mm
1400 - 565 mm

Ke stažení Obdélníkový sprchový kout SMD2+SMB - posuvné dveře a pevná stěna

Velikost 11.511 MB, Typ souboru: pdf Typ: pdf, Datum poslední změny 13.05.2015
Velikost 4.773 MB, Typ souboru: pdf Typ: pdf, Datum poslední změny 13.05.2015
Velikost 320.572 KB, Typ souboru: pdf Typ: pdf, Datum poslední změny 09.01.2014
Velikost 2.044 MB, Typ souboru: zip Typ: zip, Datum poslední změny 09.01.2014

Názory uživatelů na Obdélníkový sprchový kout SMD2+SMB - posuvné dveře a pevná stěna uživatelské recenze

Jiří Dvořák, 13.09.2014

Hodnotil/a:

se sprchovým koutem jsme velmi spokojeni, jen při jeho montáži jsme museli vyřešit problém s boční pevnou stěnou. Pokud se boční pevná stěna spojí s posuvnými dveřmi do "L" je sklo pevné stěny při upevnění ke zdi nestabilní v tom smyslu, že pokud se zatlačí na posuvné dveře ve směru odezdi sklo boční stěny se uvolní z rámu. Proto bylo nutné rám boční stěny zpevnit hliníkovými pásy, aby byl rám pevný a sklo se nemohlo z rámu uvolňovat

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení produktu: (zvolte počet hvězdiček pro ohodnocení)

 • 18.10.2016

  Vanička

  Chtěl bych se zeptat jestli k tomu sprchači je i vanička.

  Vážený zákazníku, vanička není součástí nabídky. Vaničky v požadovaném rozměru lze objednat zde   https://outlet.roltechnik.cz/sprchove-vanicky


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • 02.10.2016

  Sprchový kout

  Dobrý den, můžete mi prosím poradit, potřebuji sprchový kout š.90 x d.100
  s keramickou vanickou, nejlépe rohové posuvné dveře, barva stříbrná.

  Vážený zákazníku, je nám líto keramické vaničky nevyrábíme, máme v nabídce vaničky z litého mramoru. Bohužel nikoli v rozměru 100x90 . V tomto rozměru můžeme nabídnout vaničku akrylátovou  http://www.roltechnik.cz/flat-kvadro-obdelnik  . 

  Sp . zástěnu bychom mohli nabídnout např. https://outlet.roltechnik.cz/ctvercovy-sprchovy-kout-ms2lms2p-s-dvoudilnymi-posuvnymi-dvermi   nebo  http://www.roltechnik.cz/lld2llb  nebo http://www.roltechnik.cz/ecs2lecs2p   nebo http://www.roltechnik.cz/pd3npsb .

  S přáním pěkného dne - ROLTECHNIK

 • 16.09.2016

  vanička 2

  Dobrý den,
  prosím ještě o doporučení mramor.vaničky pro kout SMD2-110-SMB90-SC.

  Vážený zákazníku, je nám líto, ale vaničky s rozměrem 1100x900 mm vůbec nevyrábíme. Tento sp. kout lze umístit přímo na vyspádovanou podlahu opatřenou např. podlahovou vpustí nebo žlábkem.


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • 07.10.2015

  rozmer dveri

  Dobry den,

  chtěl bych se zeptat na možnost pevné levé stěny s ideální délkou 95cm a šířky přední stěny s dveřmi 98cm. Další dotaz je k možnosti provedení dveří, zdali by šlo otevírání dovnitř nebo zlamovací do pravého strany.

  Vážený zákazníku, podívejte se prosím na sp. kouty z řady LEGA LINE - otvírací dovnitř i ven http://www.roltechnik.cz/lldo1llb  nebo http://www.roltechnik.cz/lldo2llb nebo posuvné http://www.roltechnik.cz/lld2llb .

  Vámi uvedené rozměry bychom museli vyrobit v atypu - nvíšení ceny cca +30% , výroba cca 6 týdnů.
  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • 10.05.2015

  Přesný vnější rozměr

  Potřebuji vědět přesné rozměry jak vnější tak vnitřní rámu. Předpokládám,že ten musí být položen na rovině a ne ve spádu k odtoku.

  Vážený zákazníku, ano sp. kout musí vždy stát na rovině. Zde jsou instalační rozměry  https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_248.pdf  a zde je montážní návod SMD2  https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_157.pdf + SMB https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_131.pdf 

  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • 29.03.2015

  SPRCHOVÝ KOUT

  Dobrý den,
  potřeboval bych vědět, zda by se dal objednat sprchový kout s oběma boky.
  Boky pevné a otevírací dveře.

  Vážený zákazníku, tato varianta je možná objednat u modelů z naší katalogové nabídky http://www.roltechnik.cz/cdo1cdb nebo http://www.roltechnik.cz/cdo2cdb nebo  http://www.roltechnik.cz/cdz2czb .

  Tyto výrobky doporučujeme objednat přes některého z našich obchodních partnerů ve Vašem okolí http://www.roltechnik.cz/prodejci .
  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • 15.02.2015

  variabilita výrobku

  Chtěla bych se zeptat, jestli by se dal ze sprchového koutu -
  Obdélníkový sprchový kout SMD2 SMB-posuvné dveře a pevná stěna- vytvořit uzavřený box se 3mi stěnami a posuv. dveřmi tedy. aby mohl být nikoli přistaven ke 2ma stěnám, ale připevněn na 2stranách ke konstrukci krovu - vestavba do půdy.

  Vážený zákazníku, je nám líto, ale technicky toto není možné, tvar použitých profilů neumožňuje tento typ spojů. Dveře SMDO1 jsou pouze otvírací nikoli posuvné.

  Jsme shopni vyrobit sp. kout se dvěma pevnými stěnami a posuvnými dveřmi viz. PD3N+PSB  http://www.roltechnik.cz/pd3npsb .

  Ze všech stran uzavřené boxy dodáváme jako kompletní výrobek včetně vaničky, baterie a odtokového sifonu http://www.roltechnik.cz/gent-blackwhite-sanipro  nebo http://www.roltechnik.cz/dls-900-lp .


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • 26.06.2014

  Výška sprchové vaničky

  Dobrý den,
  mám zájem o sprchový kout SMD2 SMB-posuvné dveře a pevná zástěna 70x110 cm. Pouze potřebuji upřesnit hloubku vaničky.

  Vážený zákazníku, vanička není součástí tohoto sp. koutu. Kout lze použít přímo na podlahu s podlahovou vpustí nebo odtokovým žlabem.

  V případě použití vaničky lze objednat mramorovou vaničku s výškou 3cm , ve velikosti pouze 120x80 nebo 120x90.

  Akrylátové vaničky o výšce 5cm máme k tomuto koutu v rozměrech 120x80, 120x90 a 140x80.
  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • 04.11.2013

  Obdélníkový sprchový kout SMD2+SMB - posuvné dveře a pevná stěna SMD2+SMB

  Plánuji předělání vany na sprchoví kout ale prostor mám 4m2 jeto prádelna kde je pračka a bude i sušička. Jsem úplný nováček v rekonstrukci tak bych chtěl poradit na co si mám dát pozor při výběru už teď vím že nechci vaničku plánuji odtokoví žlab. Jak mám postupovat při výběru a tak dál.

  Sprchový kout Vám většinou zabere méně místa než vana. Pokud nemáte prostor před sprchovým koutem vybírejte zástěnu s posuvnými dveřmi. Je-li to možné připravte si vyspádování k odtokovému žlabu dle rozměrů sprchového koutu, prostudujte si montážní návod, označení koutu není jeho montážní rozměr.

Zeptejte se odborníka

© 2017, ROLTECHNIK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky