Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Příslušenství k vanám - jaké máte možnosti?

Příslušenství k vanám - jaké máte možnosti?

Objednali jste si vanu a nyní přemýšlíte, jak ještě zvýšit svůj komfort při koupání? Naše bohaté příslušenství vám zpříjemní chvilky ve vaně a uvítají je i osoby s horší pohyblivostí.

Pokud máte akrylátovou vanu a přemýšlíte, jaké příslušenství dokoupit, už teď máte z poloviny vyhráno. Výhodou akrylátových van je mimo jiné to, že do nich lze snadno vrtat a připevnit tak nejrůznější doplňky. Instalaci vždy provádějte dle návodu přiloženého u daného produktu. Některé doplňky, jako jsou například podhlavníky, lze přichytit pomocí přísavek.

Jaké příslušenství k vanám u nás můžete nakoupit?

  • Podhlavníky - díky podhlavníkům je koupel ten pravý relax. Ulevte své bolavé krční páteři a pořiďte si anatomicky tvarovaný podhlavník do vany ROLTECHNIK. Instalace nevyžaduje vrtání do vany, lze ho připevnit pomocí přísavek.
  • Madla jenom do vany, kterou využívají osoby se ztíženou pohyblivostí nebo senioři. Odolná plastová madla umožní pohodlnější a hlavně bezpečnější výstup z vany po koupeli. Ergonomická madla dodáváme také v luxusním chromovém vzhledu.
  • Nohy k vanám výrazně usnadní montáž vany, ať už ji provádíte sami nebo montáž necháte na odborníkovi. Nohy k vanám nejsou k instalaci vany nutné, ale rozhodně vám doporučujeme pořídit si je. Zajišťují celkovou stabilitu vany a umožňují snadné vyrovnání výškových nepřesností.
  • Nezbytnou součástí každé vany jsou také odtokové sifony. Vybíráte mezi dvěma základními funkčními typy - vanovým automatem sifonem s napouštěním přepadem.