Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 není bohužel až do odvolání možný osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Stejně tak je pro návštěvy nadále uzavřena i naše vzorkovna - SHOWROOM. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Čtvercový sprchový kout OBS2

Hodnocení produktu

Statistika hodnocení zákazníků

100%
Hodnotilo 4 uživatelů
5
100% (4)
4
0% (0)
3
0% (0)
2
0% (0)
1
0% (0)

Doporučení od zákazníků

26.03.2020
Všechna skla se dají čistit, protože posuvná část je odklápěcí, na kvalitních pojezdech.
29.10.2019
Poměr cena/výkon výborný, vše na sebe perfektně pasuje, konstrukce dostatečně tuhá, dvířka se dobře pohybují na kvalitních pojezdech.
Montážní návod nedostatečný, nejsou přesně popsány jednotlivé kroky montáže, až v dalším kroku zjistíte, že v předchozím kroku něco chybí a musíte demontovat již složené části. Jeden typ dodaných vrutů neměl délku 6,5 mm, ale 9 mm a musel jsem jej zkrátit. Výprodejový model s pouze s čirým sklem. Uvidíme, jak bude snadná údržba.
S výrobkem naprostá spokojenost, montážní návod nedostatečný - ač jsem technicky zdatný, montovali jsme sprchový kout celý den a několikrát jsme museli rozmontovat již složené části, protože až z dalšího kroku návodu vyplynulo, že nám tam něco chybí.
30.07.2019
Použili jsme již několikrát, zástěna je velmi kvalitní.
26.07.2019
Kvalita

Přidat hodnocení

*
*