Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Seriál o našich produktech

Magazín o koupelnách Outlet RoltechnikCo pro vás znamená koupelna? Je jen místem pro každodenní hygienu, nebo vám přináší víc? Teplo, čistotu, místo, kde vám je prostě dobře. Pro nás je koupelna místností, která si zaslouží péči. Koneckonců od ní požadujeme mnoho.

Ať už v koupelně upřednostňujete pohodlí, nebo praktičnost, případně kombinaci obojího, máme pro vás mnoho tipů. Náš magazín o koupelnách tu je pro vás i se svými chytrými nápady. Doufáme, že vám přineseme mnoho inspirace!


 

Magazín o koupelnách