Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Seznamte se s colouterapií od ROLTECHNIK

Seznamte se s colouterapií od ROLTECHNIK

Koupelna už dávno není pouhým místem pro každodenní rychlou hygienu. Jak si ji vylepšit a zpříjemnit si koupele? Se speciální vanou MAXIOVAL se vám to povede!

Prostorná vana MAXIOVAL s colourterapiíTak jako mají hydromasáže pozitivní vliv na vaši pokožku a klouby, tak má colourterapie vliv na vaši psychiku. O příznivém účinku barev při koupelích věděli už staří Egypťané, dnes se na ně ale zapomíná. Proto pro vás máme zcela speciální prostornou vanu MAXIOVAL o rozměrech 90x100 cm!

v čem spočívá colourterapie? Vlnové délky barev působí na lidský zrak, vnímání barev nás uklidňuje a odpočinek ve vaně nabírá nový rozměr. Střídající se barvy také ovlivňují látkovou výměnu a obnovu buněk.

Co byste měli vědět o colourterapii?

  • Základním prvkem světelné terapie jsou vícebarevné diody. Ty poskytují různé barevné kombinace, aby byla vaše relaxace co nejpříjemnější.
  • Diody ve vaně MAXIOVAL rozmístěny tak, aby světlo působilo na každou část pokožky.
  • teplé barvy, jako je žlutá, oranžová a červená mají povzbuzující účinek
  • studené barvy fialová, modrá a zelená uklidňují a mají relaxační účinky

Dopřejte si maximální komfort a proměňte svou koupelnu v lázně. S vanou MAXIOVAL s colouterapií se vám to jistě podaří.