Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchové kouty, sprchové boxy 70x80

Sprchové kouty 70 x 80 cm tvoří jednokřídlé sprchové dveře v kombinaci s pevnou stěnou. Sprchový box vysoký 185 cm je vybavený bezpečnostním sklem s povrchovou úpravou NANOGLASS a kvalitním těsnícím rámem.  Jednokřídlé sprchové dveře zajistí snadný přístup do sprchového boxu. Povrchová úprava skel NANOGLASS garantuje snadnou údržbu sprchového koutu.

Objednejte dnes v našem outletu za zlomek katalogové ceny!

Jednokřídlé sprchové boxy

Jednokřídlé sprchové boxy 70 x 80 cm zajišťují snadný přístup do sprchového koutu. Orientaci dveří si můžete zvolit na levou i pravou stranu, přesně dle svých potřeb. Stejně tak si můžete sami vybrat dekor bezpečnostní skla o síle 4 mm. Nabízíme vám ho v transparentním nebo vzorovaném provedení CHINCHILLA. Skleněná výplň má navíc povrchovou úpravu NANOGLASS, která usnadňuje pravidelnou údržbu sprchového koutu. Díky NANOGLASS totiž stékají kapky, aniž by za sebou zanechaly jakékoliv stopy. Nemusí vás tak trápit nečistoty, mastnota ani vodní kámen. Objednejte si tedy sprchové koutydokonalou těsností, kvalitním provedením a snadnou údržbou.

Čtvercové sprchové kouty a boxy 70x70 Sprchové kouty, sprchové boxy 70x90 Sprchové vaničky