Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchové kouty, sprchové boxy 70x90

Sprchové kouty 70 x 90 cm s otevíracími dveřmi a pevnou stěnou vysoké 185 cm jsou vybavené bezpečnostním sklem, těsnícím rámem. Jednokřídlé otevírací dveře zajistí pohodlný přístup do sprchového boxu, moderní pevné stěny zapadnou do každé moderní koupelny.

Objednejte kvalitní sprchové kouty Roltechnik ještě dnes za zlomek katalogové ceny!

Stylové sprchové boxy

Sprchové boxy Roltechnik patří do každé moderní koupelny. A pokud jste opravdu milovníky stylového moderního vybavení, pak vám jako alternativu k obdélníkovým sprchovým koutům nabízíme boxy WALK INSprchové kouty WALK IN neboli OPEN boxy mají unikátní provedení skleněných výplní, které tvoří jakýsi labyrint. Jedna stěna boxu je pevná a druhá zaoblená a dohromady nepropustí ani kapku vody. Můžete se v nich osprchovat, aniž byste za sebou museli zavírat dveře. Sprchové boxy WALK IN jsou jedinečné, designové, prostorné a vynikají trendy, čistými liniemi.

Sprchové kouty, sprchové boxy 70x70 Sprchové kouty, sprchové boxy 70x80 Sprchové vaničky