Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchový kout a vana v jednom, to jsou vanové zástěny

Sprchový kout a vana v jednom, to jsou vanové zástěny

Chtěli byste mít možnost rychle se vysprchovat, ale také si dopřát relaxační koupel, jenže do vaší malé koupelny se sprchový kout a vana prostě nevejde? Řešením je vanová zástěna.

Ve výběru sanitárního vybavení nás nejčastěji limitují malé rozměry koupelny. Přitom se dá i na čtyřech metrech čtverečných vytvořit komfortní koupelna, která bude vyhovovat každému členu domácnosti.

Vyměňte starý závěs za elegantní vanovou zástěnu 

Naprosto nevyhovující z estetického i hygienického hlediska je dnes shrnovací PVC závěs, který má zabránit cákání vody na podlahy. Opak je pravdou. Studený mokrý závěs se vám nepříjemně lepí na tělo a kapky vody po něm stékají přímo na podlahu.

To vanová zástěna, to je tzv. jiná káva. V outletu ROLTECHNIK vám nabízíme 2 typy zástěn - posuvnou s výplní z polystyrolu nebo otočnou s výplní z bezpečnostního skla a povrchovou úpravou Nanoglass. Vanové zástěny doporučujeme instalovat nejlépe k obdélníkovým vanám nebo asymetrickým vanám. O vhodnosti zástěny na konkrétní vanu se pro jistotu ještě informujte v naší Poradně