Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchový kout a vana v jednom, to jsou vanové zástěny

Sprchový kout a vana v jednom, to jsou vanové zástěny

Chtěli byste mít možnost rychle se vysprchovat, ale také si dopřát relaxační koupel, jenže do vaší malé koupelny se sprchový kout a vana prostě nevejde? Řešením je vanová zástěna.

Ve výběru sanitárního vybavení nás nejčastěji limitují malé rozměry koupelny. Přitom se dá i na čtyřech metrech čtverečných vytvořit komfortní koupelna, která bude vyhovovat každému členu domácnosti.

Vyměňte starý závěs za elegantní vanovou zástěnu 

Naprosto nevyhovující z estetického i hygienického hlediska je dnes shrnovací PVC závěs, který má zabránit cákání vody na podlahy. Opak je pravdou. Studený mokrý závěs se vám nepříjemně lepí na tělo a kapky vody po něm stékají přímo na podlahu.

To vanová zástěna, to je tzv. jiná káva. V outletu ROLTECHNIK vám nabízíme 2 typy zástěn - posuvnou s výplní z polystyrolu nebo otočnou s výplní z bezpečnostního skla a povrchovou úpravou Nanoglass. Vanové zástěny doporučujeme instalovat nejlépe k obdélníkovým vanám nebo asymetrickým vanám. O vhodnosti zástěny na konkrétní vanu se pro jistotu ještě informujte v naší Poradně