Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchový kout: bez vaničky, nebo s vaničkou?

Jaký vybrat sprchový kout - s vaničkou, nebo bez vaničky? Obě možnosti majísvoje výhody i nevýhody, které vám představíme.

Budování nové koupelny vám otevírá široké možnosti. Můžete si rozhodnout o tom, jak bude prostor vypadat, jaké bude rozmístění a jaký si sem necháte nainstalovat sprchový kout. Ten je v domácnostech stále oblíbenější, mytí v něm je rychlé, ale zároveň pohodlné a navíc šetří vodu. Vybrat si ale můžete, zda to bude sprcha vespod bez vaničky, nebo zda si pořídíte sprchový kout s vaničkou.

Vaničku, či ne?

V obou případech budete muset vyřešit, jestli ke své sprše budete chtít sprchovou vaničku, nebo zda místo ní dáte dlažbu. Všechny sprchové kouty ROLTECHNIK můžete namontovat s vaničkou i bez ní. Starost se složitým plánováním vám tak u nás odpadá, stačí si vybrat, který kout se vám líbí a hodí do koupelny.

Vaničku do koupelny doporučujeme zejména do panelových domů a při rekonstrukcích, kdy nemůžete zabudovat odpad přímo do podlahy. Sprchové kouty s vaničkou jsou ale oblíbené i v rodinných domech. Pokud hledáte alternativu, která vypadá moderně, zvolte sprchové dveře do niky.

Sprchový kout: bez vaničky, nebo s vaničkou?

Vanička

Dlažba

  • Sprchová vanička je nadčasová a stále moderní. V koupelně působí čistě a elegantně.
  • Sprchový kout s vaničkou se vám bude snadno udržovat. Antibakteriální povrch stačí otřít vlhkým hadříkem.
  • Vanička je vhodná do bytů panelových domů i rodinných domků
  • Dlažba ve sprchách bývala oblíbená zejména v dřívějších dobách. Hodí se ale i do některých moderních koupelen.
  • Sprchový kout bez vaničky může být náročnější na údržbu. Stěny sprchy ROLTECHNIK jsou ale opatřené speciální technologií ROLSHIELD, která zabraňuje usazování nečistot.