Vánoce se blíží, tak nakupte včas – poslední předvánoční expedice objednávek proběhne 19.12.2017.
První expedice v roce 2018 bude 5.1.

Nákupní košík


Úvodní strana Vanové zástěny

Vanové zástěny

Vanové zástěny představují velmi praktický doplněk ke každé vaně. Není-li z jakýchkoli důvodů možné či žádoucí vybavit byt samostatným sprchovým koutem, jsou vanové zástěny geniálně prostým způsobem, jak v obyčejné vaně umožnit sprchování bez cákanců a louží po celé koupelně. Ale i tam, kde vana slouží převážně ke koupání, má vanová zástěna smysl, zvláště koupou-li se děti. Ty kolem sebe dokážou nacákat i při koupeli v poloprázdné vaně a zástěna pak nepomáhá pouze snazší údržbě koupelny, ale také větší bezpečnosti.

Naše vanové zástěny jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, mají dlouhou životnost a poskytujeme na ně prodlouženou záruku. Na svou vanu je namontujete velmi snadno, a pokud byste si na to náhodou netroufali, rádi vám poskytneme montáž přímo od výrobce. Skla našich vanových zástěn jsou vybavena speciálním povrchem pro snazší údržbu a i standardní modely jsou dostatečně vysoké, takže ven během sprchování nepronikne skutečně ani kapka. Proměňte svou vanu ve sprchový kout a užijte si sprchování bez omezení! Používejte pomocníka jako je zástěna na vanu.

Zrušit filtr
Výška koutu
     
Barva
     
Materiál výplně
   
Typ výplně
         
Parametry


Vanové zástěny jsou velmi praktickým doplňkem každé koupelny. Řeší problémy se sprchováním ve vaně - s použitím vanové zástěny se sprchování obejde bez vody na podlaze. Vanové zástěny jsou vhodné na asymetrické vany nebo obdélníkové vany. V nabídce outletu Roltechnik si můžete vybrat mezi otevíratelnou vanovou zástěnou bez rámu a posuvnou zástěnou v rámu vhodnou pro obdélníkové vany. Montáž vanové zástěny provedete podle přiloženého návodu, nebo nás kontaktujte a objednejte si profesionální montáž. V případě, že je vzdálenost mezi stěnami větší než daný rozměr zástěny, přiobjednejte si nastavovací profil (maximálně lze nastavit 4 profily na sebe).

© 2018, ROLTECHNIK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | GDPR - marketing | Výměna odkazů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky