Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Vanové zástěny ke každé vaně

Vanové zástěny Roltechnik jsou praktickým doplňkem k vaší stávající vaně. Ať už máte tvar vany klasický obdélníkový, nebo jste si dopřáli vanu rohovou, vanovou zástěnu oceníte po každém sprchování. Vanová zástěna má smysl, i když jste spíše příznivcem koupání. Zejména, pokud vaše děti holdují vodním hrátkám, bude vaše podlaha díky vanové zástěně stále suchá, a tedy i bezpečná.

Naše vanové zástěny jsou vyrobené z prvotřídních materiálů s dlouhou životností. Jsou vhodné pro všechny typy a rozměry van, pokud mají rovnou tu stranu, kam chcete zástěnu umístit. Vanovou zástěnu namontujete velmi snadno. Pokud si však na tuto práci netroufnete, rádi vám poskytneme montáž přímo od výrobce. Výplně vanových zástěn jsou ze speciálně upraveného skla, které se snadno udržuje. I naše standardní modely jsou dostatečně vysoké, takže vám během sprchování neunikne ani kapka. S vanovou zástěnou se vaše vana stane sprchovým koutem během okamžiku a vy si tak budete moci užít sprchování bez zábran.

 


Probíhá načítání komponenty

Seřadit

Vašemu výběru odpovídá 3 položek

Vanová zástěna iBATH FOLD PRO

Vanová zástěna iBATH FOLD PRO
- 41 %
Akce
Novinka
od 2 116 Kč
1 749 Kč bez DPH
Vanová zástěna oboustranně otevíratelná Využijte naší nabídky a pořiďte si tu...

Dvojdílná otevíratelná vanová zástěna OB...

Dvojdílná otevíratelná vanová zástěna OBV2
- 51 %
Akce
Novinka
od 3 246 Kč
2 683 Kč bez DPH
Oboustranně otevíratelná vanová zástěna s pevnou částí Dopřejte si pohodlí koupele...

Vanová zástěna TV1 INTIM

Vanová zástěna TV1 INTIM
- 54 %
Akce
Novinka
od 3 569 Kč
2 950 Kč bez DPH
Vanová zástěna oboustranně otevíratelná Bezrámová vanová zástěna TV1 je nejen prak...

Vanové zástěny jsou velmi praktickým doplňkem každé koupelny. Řeší problémy se sprchováním ve vaně - s použitím vanové zástěny se sprchování obejde bez vody na podlaze. Vanové zástěny jsou vhodné na asymetrické vany nebo obdélníkové vany. V nabídce outletu Roltechnik si můžete vybrat mezi otevíratelnou vanovou zástěnou bez rámu a posuvnou zástěnou v rámu vhodnou pro obdélníkové vany. Montáž vanové zástěny provedete podle přiloženého návodu, nebo nás kontaktujte a objednejte si profesionální montáž. V případě, že je vzdálenost mezi stěnami větší než daný rozměr zástěny, přiobjednejte si nastavovací profil (maximálně lze nastavit 4 profily na sebe).