Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

S vanovou zástěnou bude vaše vana dokonalá

Vanové zástěny do koupelnyNenechte při sprchování na zem zbytečně uniknout ani kapku. Vyměňte nevzhledný a nepraktický vanový závěs za vanovou zástěnu Roth (Roltechnik), a je po starostech. Vanové zástěny jsou opatřené praktickou úpravou skla EASY CLEAN, díky které vás čeká ještě méně úklidu a víc času na zábavu i odpočinek. Zástěny jsou tak skvělým způsobem, jak nezacákat celou koupelnu, zbavit se zbytečných starostí a jít s trendy moderního designu. Skleněná výplň našich vanových zástěn je navíc z bezpečnostního skla, takže se nemusíte bát zástěnu pořídit ani do koupelny, kde se každý den koupou malí rošťáci.

Vanové zástěny dovedou vaši vanu k dokonalosti. Jsou vhodné pro všechny typy van s rovnou hranou v pravém úhlu ke stěně. Díky outletovým cenám vás navíc její pořízení bude těšit ještě víc. Montáž vanové zástěny je snadná, pokud si však na ni sami netroufnete, můžete kontaktovat některého z našich partnerů.

 


Probíhá načítání komponenty

Seřadit

Vašemu výběru odpovídá 3 položek

Vanová zástěna iBATH FOLD PRO

Vanová zástěna iBATH FOLD PRO
- 41 %
Akce
Novinka
od 2 116 Kč
1 749 Kč bez DPH
Vanová zástěna oboustranně otevíratelná Využijte naší nabídky a pořiďte si tu...

Dvojdílná otevíratelná vanová zástěna OB...

Dvojdílná otevíratelná vanová zástěna OBV2
- 51 %
Akce
Novinka
od 3 246 Kč
2 683 Kč bez DPH
Oboustranně otevíratelná vanová zástěna s pevnou částí Dopřejte si pohodlí koupele...

Vanová zástěna TV1 INTIM

Vanová zástěna TV1 INTIM
- 54 %
Akce
Novinka
od 3 569 Kč
2 950 Kč bez DPH
Vanová zástěna oboustranně otevíratelná Bezrámová vanová zástěna TV1 je nejen prak...

Vanové zástěny jsou velmi praktickým doplňkem každé koupelny. Řeší problémy se sprchováním ve vaně - s použitím vanové zástěny se sprchování obejde bez vody na podlaze. Vanové zástěny jsou vhodné na asymetrické vany nebo obdélníkové vany. V nabídce outletu Roltechnik si můžete vybrat mezi otevíratelnou vanovou zástěnou bez rámu a posuvnou zástěnou v rámu vhodnou pro obdélníkové vany. Montáž vanové zástěny provedete podle přiloženého návodu, nebo nás kontaktujte a objednejte si profesionální montáž. V případě, že je vzdálenost mezi stěnami větší než daný rozměr zástěny, přiobjednejte si nastavovací profil (maximálně lze nastavit 4 profily na sebe).