Vánoce se blíží, tak nakupte včas – poslední předvánoční expedice objednávek proběhne 19.12.2017.
První expedice v roce 2018 bude 5.1.

Nákupní košík


Vanové zástěny Roltechnik

Vanové zástěny představují velmi praktický doplněk ke každé vaně. Není-li z jakýchkoli důvodů možné či žádoucí vybavit byt samostatným sprchovým koutem, jsou vanové zástěny geniálně prostým způsobem, jak v obyčejné vaně umožnit sprchování bez cákanců a louží po celé koupelně. Ale i tam, kde vana slouží převážně ke koupání, má vanová zástěna smysl, zvláště koupou-li se děti. Ty kolem sebe dokážou nacákat i při koupeli v poloprázdné vaně a zástěna pak nepomáhá pouze snazší údržbě koupelny, ale také větší bezpečnosti.

Naše vanové zástěny jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, mají dlouhou životnost a poskytujeme na ně prodlouženou záruku. Na svou vanu je namontujete velmi snadno, a pokud byste si na to náhodou netroufali, rádi vám poskytneme montáž přímo od výrobce. Skla našich vanových zástěn jsou vybavena speciálním povrchem pro snazší údržbu a i standardní modely jsou dostatečně vysoké, takže ven během sprchování nepronikne skutečně ani kapka. Proměňte svou vanu ve sprchový kout a užijte si sprchování bez omezení! Používejte pomocníka jako je zástěna na vanu.

Zrušit filtr
Výška koutu
     
Barva
     
Materiál výplně
   
Typ výplně
         
Parametry

1 položkaVanové zástěny jsou velmi praktickým doplňkem každé koupelny. Řeší problémy se sprchováním ve vaně - s použitím vanové zástěny se sprchování obejde bez vody na podlaze. Vanové zástěny jsou vhodné na asymetrické vany nebo obdélníkové vany. V nabídce outletu Roltechnik si můžete vybrat mezi otevíratelnou vanovou zástěnou bez rámu a posuvnou zástěnou v rámu vhodnou pro obdélníkové vany. Montáž vanové zástěny provedete podle přiloženého návodu, nebo nás kontaktujte a objednejte si profesionální montáž. V případě, že je vzdálenost mezi stěnami větší než daný rozměr zástěny, přiobjednejte si nastavovací profil (maximálně lze nastavit 4 profily na sebe).

© 2018, ROLTECHNIK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky