Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Víte, jak vybrat moderní a kvalitní vanu?

Víte, jak vybrat moderní a kvalitní vanu?

Podle jakých parametrů vybírat vanu či sprchovou vaničku? Poradíme vám! Nezáleží pouze na velikosti či tvaru, ale také na materiálu.

Obdélníkové vany ROLTECHNIKVanu většinou vybíráme podle velikosti naší koupelny, ale neměli bychom se rozhodovat pouze na základě tohoto parametru. Zajímá nás také tvar, velikost, design vany a v neposlední řadě také materiál, ze kterého je vana vyrobena. Víte vlastně, z jakých materiálů můžete vybírat?

  • Akrylátové vany - není akrylát jako akrylát, vybírejte pečlivě. V ROLTECHNIK vám garantujeme vysoce kvalitní vany z akrylátu, které jsou lehké, odolné a příjemně teplé. Překážkou není ani výroba složitějších tvarů.
  • Plechové (ocelové) vany - ocelové vany jsou velmi pevné, jejich povrch je ošetřen smaltem, který ale můžeme poměrně snadno poškodit a odštípnout. Plechová vana je však vhodnější například k mytí domácích mazlíčků. Nezbavíme se však "studeného pocitu" ve vaně.
  • Litý mramor má velmi vysokou nosnost (až 300 kg!), odolnost a neprohýbá se. Vyrábí se odléváním práškového minerálu a epoxidových pryskyřic. Jedná se o velmi hygienický materiál s antibakteriálním povrchem. Sprchové vaničky z litého mramoru vyrábíme s nízkou nástupní hranou.