Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Výměna odkazů

Sprchové kouty, vany, vaničky a hydromasáže to je Roltechnik.
Čističky odpadních vod ulehčí život vám i přírodě.
Originální gratinové dřezy pro ty, kteří chtějí originalitu.
Pánské boxerky levně - Nejlevnější spodní prádlo v ČR i SR.
Moderní kuchyňské desky na míru, včetně výroby, dopravy a montáže - to je společnost Soliter K+K!
Masivní dřevěné podlahy s nezaměnitelným vzhledem v široké nabídce odstínů. Vybírejte podlahy od SECA!
Vnitřní a vnější palubky obkladové, podlahové i fasádní.

Naše sprchové vaničky Roltechnik vás nezklamou! Vybírejte z našeho širokého sortimentu, kde naleznete pouze kvalitní vaničky k vašemu sprchovému koutu.
Dřevěné masivní podlahy dodají vašemu interiéru ten správný šmrnc.

Vzájemná výměna odkazů

Máte-li zájem o vzájemnou výměnu zpětných odkazů s naším webem, kontaktujte nás na email vymena-odkazu@ebrana.cz. Do předmětu zprávy napište název tohoto webu.

Vyberte si zdrojový kód a vložte jej do svých stránek

Připravili jsme pro vás <a title="Sprchové kouty ROLTECHNIK" href="https://outlet.roltechnik.cz/sprchove-kouty-roltechnik">sprchové kouty</a> všech rozměrů i tvarů.

Akrylátové <a title="Vaničky do sprchy od ROLTECHNIK" href="https://outlet.roltechnik.cz/sprchove-vanicky-roltechnik">sprchové vaničky</a> za mimořádně příznivé outletové ceny.

Moderní <a title="Vany ROLTECHNIK" href="https://outlet.roltechnik.cz/vany-roltechnik">vany ROLTECHNIK</a> s nadčasovým designem uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Užijte si relax v horké koupeli ve dvou. <a title="Rohové vany ROLTECHNIK" href="https://outlet.roltechnik.cz/rohove-vany">Rohové vany ROLTECHNIK</a> jsou pro to jak stvořené.

<a title="Hydromasážní panely" href="https://outlet.roltechnik.cz/hydromasazni-panely">Hydromasážní panely</a> české výroby i pro nejnáročnější zákazníky.

Naše <a title="Hydromasážní boxy" href="https://outlet.roltechnik.cz/hydromasazni-boxy">hydromasážní boxy</a>, které se stanou šperkem vaší koupelny.