Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Walk in - moderní a velkorysé sprchové kouty

Walk in - moderní a velkorysé sprchové kouty

Už jste slyšeli o sprchových koutech Walk in? Pokud je vám tento pojem cizí, rozhodně si přečtěte náš článek

Víte, co nemusíte řešit u sprchových koutů Walk in? Dveře! Walk in jsou totiž sprchové kouty sestavené z bočních stěn různých rozměrů, jejichž oporou jsou stěnové vzpěry. Takový sprchový kout je velmi stabilní, pevný, moderní, vzdušný a hlavně velmi prostorný!

ROLTECHNIK Walk in, to je každodenní luxusní sprchování

Variabilita. To je snad největší pozitivum sprchových koutů Walk in. Vybrat sprchový kout, který bude absolutně splňovat vaše nároky, je někdy opravdu těžké. Walk in se vám ale přizpůsobí - vám i vaší koupelně. 

V nabídce ROLTECHNIK najdete velkoprostorový sprchový kout OPEN, který se skládá z jednoho rovného a jednoho oblého bezpečnostního kaleného skla. Povrch stěn je navíc ošetřen technologií Nanoglass, která výrazně usnadňuje údržbu sprchového koutu. Více o této technologii se dozvíte v našem článku. Sprchový kout OPEN je vhodný zejména do koupelny atypických rozměrů. Velmi příznivá je i cena tohoto Walk in sprchového koutu. Za 7.517 Kč získáte velmi prostorný a moderní kout pro luxusní sprchování!